Орієнтовний зразок характеристики на учня 9 класу

 ХАРАКТЕРИСТИКА

Петрова  Олександра  Миколайовича,  учня 9 класу Мартоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 2000 року народження, українця.

            Петров Олександр Миколайович навчається в  Мартоніській  школі з 2006  року. Під час навчання зарекомендував себе як старанний,  дисциплінований, працелюбний, уважний учень. Володіє  навчальним матеріалом на достатньому та високому рівнях та добре його запам’ятовує. Виявляє образне та творче мислення. Має здібності до вивчення   історії та інформатики . На уроках завжди зосереджує свою увагу на поясненні вчителя, не відволікається.  Має добрий загальний розвиток.  Свої речі тримає в ідеальному порядку. Завжди одягнений охайно, підібраний - і за партою, і біля дошки.

          До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, бере активну участь у всіх суспільних справах, не зважаючи на власний час.  Добре  й  у  призначений термін виконує будь-яку доручену йому справу. Виступає  зачинателем багатьох справ, не прагнучи одержати за це ніякого визнання. Береже громадське майно, завжди намагається привести його в порядок.  Приймає активну участь у громадському житті  класу  та школи , є  учасником шкільної самодіяльності. Захоплюється  футболом, баскетболом та волейболом. Активний учасник шкільних та районних  спортивних змагань.

         Веселий , товариський, стриманий , самостійний, врівноважений,  дисциплінований. Дотримується правил поведінки для учнів. Охоче вступає в контакт з оточуючими, любить працювати і відпочивати з іншими. З  увагою вислуховує справедливу критику ,  наполегливий у виправленні своїх недоліків. Реально оцінює свої власні  можливості, вибираючи завдання й справи під силу. Самостійно, без коливань приймає відповідальне рішення.

         Підтримує дружні стосунки з однокласниками та старшими учнями , має серед них безумовний авторитет. Його поважають, зважають на його думку, довіряють відповідальні справи. Займав посаду  старости класу.  На даний момент є відповідальним за спортивні заходи класу. Особливість його характеру -  висока працелюбність, завдяки якій, обов’язки чергового  у  класі  завжди виконує відмінно. Користується повагою  серед вчителів. Батьки приділяють належну увагу вихованню сина.

 

Директор школи        __________________                

Класний керівник       __________________                 

 

(завантажити)

Коментарі