Заходи до 10-ої річниці від початку російсько- української війни.
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbxivRGHy-5zt2t43RmTTBz7eztRATZnzTJ4Xi17i-lTF-R703KLHoW5aIQt8Voi_gmmwx7rcbmJ7bfhCEE9pzaFTitkZEyybspeznFKXB5KU-5bW4II-nDP1UWWhS-XLecYCXWJtRGbKgDKd-x9o77KGYcEy0tUPcUpyk8TaeKXCdaSUiE6wI6QO_Q5Mu/w640-h480/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-02-28_18-15-39-439.jpg)
22 та 23 лютого в Мартоніському ліцеї проведені різноманітні заходи до 10-ої річниці від початку російсько- української війни: історичний марафон "Шляхами неоголошеної війни" для учнів 10-11 класів, виховні години, години спілкування, уроки мужності. Наші незламні, вольові і неймовірні! Захисники і захисниці, мужні й сильні! Наші герої! Наші козаки! Бережи вас, Боже! Рідна Україна обов'язково переможе!